Dvojdom SO 03B


Výmera pozemku: 368 m2

 • Termín začatia výstavby: 07/2021. SKOLAUDOVANÉ: apríl 2022
 • Ponúkame Vám rodinný dom novostavbu v obci Dolná Streda na Novej ul. Jedná sa o dvojdom so samostatnými základmi a samostatnými obvodovými múrmi.

  Podlahová plocha domu je 78,65m2 + terasa, zastavaná plocha 103 m2, a leží na pozemku o rozlohe 368 m2.

  Dispozične pozostáva: vstupná chodba v ktorej sa nachádza schovaný elektrický bojler na ohrev TÚV, centrálna chodba, dve samostatné izby, priestranná obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, samostatné WC a technická miestnosť v ktorej sa nachádza rekupečná technika a zmestí sa tam aj práčka zo sušičkou. Domček má aj pochôdznu povalu s úložným priestorom cca 15 m2. Hlavný vstup je situovaný na severné priečelie domu, orientované do ulice.

  Rodinný dom sa predáva v stave - holodom: plastové okná s izolačným trojsklom v antracitovej farbe, vchodové dvere, elektrické podlahové kúrenie, príprava na krbové kachle, sadrové omietky s bielou maľbou, elektronický termostat v každej izbe, elektrický bojler na ohrev TÚV, vertikálne zateplenie 20 cm izoláciou a ukončenie silikónovou omietkou, horizontálne zateplenie 40 cm minerálnou vlnou, strešná krytina Bramac antracitovej farby, odvodnenie strechy poplastovanými zvodmi a žľabmi, spevnené plochy vydláždené zámkovou dlažbou a ukončené betónovými obrubníkmi, terénne úpravy, pletivové oplotenie pozemku z 3-och strán. Obvodové konštrukcie a deliace priečky sú z keramických tvaroviek. K RD prislúchajú 3 parkovacie miesta na vlastnom pozemku. Predpokladané náklady na vykurovanie predstavujú cca 120 € .


  Na stavbu sú použité materiály najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

  Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia, predpríprava na optický internet.

  Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, novovybudovaná ulica.

   

 • Stavebník si po kúpe domu zrealizuje oplotenie s prednej strany, sadové úpravy v exteriéri, v interiéri obklady, dlažby, plávajúce podlahy, osadí vnútorné dvere, sanitu a svietidlá.

   

   

  Steny: stierky

  Okná: plastové

  Vybavenie kúpeľne:sprchovací kút

  Oddelené WC

  Konštrukcia objektu: tehlová

  Kúrenie: podlahové elektrické

  Sedlová strecha

  Strešná krytina: škridla

  Rovinatý pozemok

  Betónová prístupová cesta

  Žiadne podpivničenie

  Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia

Dostupnosť: Predaný


Predaný

Podobné pozemky